Як підготуватися до ЗНО за 30 днів


Читати всі підручники і ходити на курси , або до репетитора вже явно пізно. Тому постарайтеся потренуватися розв’язувати самі тести ЗНО. Зробити це можна , наприклад, за допомогою ось цього сайту (тести минулих років).
Візьміть секундомір і спробуйте за допомогою нього визначити , за скільки Ви проходите той чи інший тест? Постарайтеся вкластися у відведений час.


Не нервуйтеся – це для тих , хто готувався весь рік і тепер вже багато чого знає 😉 . Такий народ, зазвичай нервує тому, що їм здається , що вивчили вони все, крім того , що справді буде потрібно.
Оцінка ЗНО – досить відносна . Вона залежить не стільки від того , як Ви знаєте предмет , скільки від того , наскільки його знають (або не знають) інші. І ще – від того , як Ви вмієте проходити тести.
Головне у підготовці та на самому тесті зберігати холоднокровний спокій. Пройшли пробні або онлайн тести – подивилися правильні відповіді – визначили ” слабкі місця ” – почитали підручник – знайшли відповіді .
Наступного дня повторили .
Весь тест пройшли без помилок? Знайдіть в Інтернеті другий (в інтернеті повно безкоштовних тестів) .
При проходження тесту – подумайте , чому питання сформульоване саме так? Спробуйте відповісти на нього , не дивлячись на варіанти відповідей.

Як варіант можна пробувати замість підготовки до ЗНО вивчати різні методи технічного підкидання монетки та розвитку інтуїції, але це для справжніх екстремалів.=)

3 thoughts on “Як підготуватися до ЗНО за 30 днів

  1. А чому при переході за посиланням не працюють тести? Натискаю Розпочати тест і нічого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.