Правильні відповіді до завдань ЗНО-2019

Раніше ми публікували завдання Зовнішнього незалежного оцінювання з української мови за 2019 року. Їх ви можете знайти за посиланням. Тепер пропонуємо вам перелік правильних відповідей на всі запитання. Вони згодяться кожному, хто розв’яже цей тест і захоче себе перевірити.

Завдання ЗНО-2019 — тестовий зошит

Публікуємо завдання Зовнішнього незалежного оцінювання з української мови за 2019 рік. Тут розміщено пдф-варіант екзаментаційного зошита основної сесії. Радимо уважно пройти всі завдання, бо саме вони якнайкраще допомагають підготуватися до майбутнього тестування.

Правильні відповіді на ЗНО-2018

Дочекалися! Уже опубліковано правильні відповіді на ЗНО з української мови та літературі. Тут прикріплюємо ключі цьогорічного тесту. Звіряйтеся і підраховуйте свої бали. [gview file=”http://zno.if.ua/wp-content/uploads/2018/05/Ukr-mova_lit-ZNO_2018-Klyuchi.pdf”]

Завдання ЗНО-2018 — тестовий зошит

У мережі з’явився зошит із завданнями ЗНО-2018. Це чудова нагода ще раз глянути на завдання і оцінити свої прогалини. Не нехтуйте нею! Перевіримо себе? [gview file=”http://zno.if.ua/wp-content/uploads/2018/05/Ukr-mova_lit-Osnovne-ZNO_2018-Zoshyt_1.pdf”]

Завдання і відповіді ЗНО-2017

Тут впорядковано підбірку завдань основної та додаткової сесій ЗНО з української мови та літератури за 2017 рік. Нижче — правильні відповіді до них. Розв’язавши ці завдання, ви зможете перевірити свою готовність до тестування. Таке практикування допоможе систематизувати вже здобуті знання і проаналізувати, який матеріал потрібно довчити. Успіхів!

Завдання і відповіді ЗНО-2016

Завдання ЗНО з української мови та літератури попередніх років — незамінна річ для тих, хто хоче вдало скласти Зовнішнє незалежне тестування. Саме вони якнайкраще зорієнтують вас, на що варто звернути особливу увагу при підготовці і допоможуть звикнути до структури. Тут ми підготували тести за 2016 рік і правильні відповіді до них. Пам’ятайте, що більше варіантів

Continue reading Завдання і відповіді ЗНО-2016

Завдання пробного ЗНО 2015 з української мови та літератури

Ось і пройшло ще одне пробне ЗНО з української мови та літератури. Його можна охарактеризувати перш за все тим, що це перші тести, що мають базовий і поглиблений рівень. Завантажити завдання можна за посиланням нижче.

Демонстраційний тест ЗНО 2015 з української мови та літератури (поглиблений рівень)

Тести ЗНО 2015 з української мови та літератури поглибленого рівня. Демонстраційна версія. Тест опублікований з метою ознайомлення учасників ЗНО із структурою зошита поглибленого рівня. Нагадаємо, що тести поглибленого рівня будуть потрібні тільки для вступу на певні напрями.