Правильні відповіді на ЗНО-2018

Дочекалися! Уже опубліковано правильні відповіді на ЗНО з української мови та літературі. Тут прикріплюємо ключі цьогорічного тесту. Звіряйтеся і підраховуйте свої бали.

Завдання ЗНО-2018 — тестовий зошит

У мережі з’явився зошит із завданнями ЗНО-2018. Це чудова нагода ще раз глянути на завдання і оцінити свої прогалини. Не нехтуйте нею! Перевіримо себе?

Завдання і відповіді на ЗНО-2017

Ми підготували для вас підбірку завдань ЗНО з української мови та літератури за 2017 рік і правильні відповіді до них. Тут розміщено тести основної та додаткової сесій. Розв’язуйте їх та  перевіряйте себе — це допоможе систематизувати знання, які ви вже здобули, і побачити, що ще потрібно довчити :))

Завдання і відповіді на ЗНО-2016

Тут ви знайдете завдання ЗНО з української мови та літератури за 2016 рік і правильні відповіді до них. Розв’язуйте їх та  перевіряйте себе — це допоможе систематизувати знання, які ви вже здобули, і побачити, що ще потрібно довчити :))  

Завдання пробного ЗНО 2015 з української мови та літератури

Ось і пройшло ще одне пробне ЗНО з української мови та літератури. Його можна охарактеризувати перш за все тим, що це перші тести, що мають базовий і поглиблений рівень. Завантажити завдання можна за посиланням нижче.

Демонстраційний тест ЗНО 2015 з української мови та літератури (поглиблений рівень)

Тести ЗНО 2015 з української мови та літератури поглибленого рівня. Демонстраційна версія. Тест опублікований з метою ознайомлення учасників ЗНО із структурою зошита поглибленого рівня. Нагадаємо, що тести поглибленого рівня будуть потрібні тільки для вступу на певні напрями.