Твір про дружбу

Твір про дружбу
Шкільний твір-розудум про дружбу та друзів. Зразок для твору ЗНО чи виконання домашньої роботи
Читати повністю »

Прийменник

Прийменник – службова незмінна частина мови, що виражає відношення між предметами, відношення дії та ознаки до предмета, залежність іменника, числівника, займенника від інших слів у реченні і разом з ними вказує на об’єкт дії, напрям, місце, час, причину, мету:  Ще в дитинстві я ходив у трави, в гомінливі трепетні ліси…(В.Симоненко)

Читати повністю »

Зміни — найцікавіше в житті

твір про зміни
Твір про зміни в житті у форматі ЗНО

Як на мене, зміни — найцікавіше в житті людини. Адже що може бути краще за втечу від буденності, пізнання чогось нового, від багатства почуттів у душі?

Читати повністю »

Будувати повітряні замки легше, ніж у них жити. Твір про мрії і реальність.

x_9487c9f8
Як на мене, просто жити мріями набагато легше, ніж утілювати їх у життя.

Мрія — це неначе сценарій, а ми — режисери. Людина має право створити все, що захоче, вигадати найдивовижніші обставини, зануритися в неймовірні пригоди й, урешті-решт, відчути себе володарем світу. Але, на жаль, найчастіше сценарій залишається лише сценарієм, купою паперу з ідеальною моделлю життя. А ми вже починаємо свято вірити, що живемо в казці.
Читати повністю »

Будь-яка проблема — це можливість стати кращим

будь-яка проблема, це можливість стати кращим

Будь-яка проблема — це можливість стати кращим. Твір-роздум у форматі ЗНО.

Твір №1

На життєвому шляху трапляються різні випробування. Є проблеми, які вирішити просто, але буває й так, що не людина долає перешкоду, а перешкода нищить людину. Тому мені здається, що не кожен може стати кращим після сутички з труднощами.

Читати повністю »

Твір про вплив книги на життя людини

твір про книгу

Мені здається, що тільки сліпий не може не бачити того, як на життя людини впливає книжка. Це — одне з найвидатніших творінь культури, дієвий засіб її виховання й захисту. На підтвердження висловленої думки можна навести чимало переконливих аргументів.
Читати повністю »

Людина має жити, а не існувати

твір про життя. жити чи існувати

Звичайно, людське життя та існування — не одне й те саме. На моє глибоке переконання, справді «жива» людина мусить відчувати, переживати й цінувати кожну хвилину, проведену в цьому світі.

Читати повністю »

Твір про Батьківщину. Батьківщину не вибирають..

твір про батьківщину
На мою думку, Батьківщина — одна з найбільших цінностей у нашому житті, яку ти не вибираєш: вона дана тобі батьками як спадок, який маєш любити й берегти, щоб передати власним дітям.

Читати повністю »

Підтвердьте або спростуйте думку, що час не має влади над коханням.

Твір-роздум на тему кохання та людських почуттів у форматі ЗНО.

Я підтримую думку, що кохання непідвладне ча­су. Це почуття, яке ушляхетнює людину, робить її доброю, лагідною, життєрадісною. Мабуть, на світі немає людини, яка була б байдужою до цієї теми. Як на мене, то саме кохання є рушієм життя, бо всі бе­зумства й усі благородні пориви людина звершує в пориві кохання. Читати повністю »

До чистої мети треба йти чистою дорогою

Твір про мету, ціль, совість, сумління

Підтримайте або спростуйте думку: “До чистої мети треба йти чистою дорогою”

Життя — непроста річ. Нам часто доводиться іти на компроміс із власним сумлінням. Іноді для досягнення мети, а особливо високої, ми зраджуємо своїй совісті. Тож засоби для досягнення світлої мети можуть бути і чистими, і не зовсім такими?Викладіть свій погляд на цю проблему.

Читати повністю »