Нічого не роблячи, люди навчаються робити погане

Нічого не роблячи, люди навчаються робити погане


Які маєте міркування щодо цієї теми? Чи справді люди, які нічого не роблять, починають займатися чимось поганим? Підготуйте вагомі аргументи і приклади для підтвердження або заперечення висунутої тези. А потім читайте наш варіант власного висловлення.


Нічого не роблячи, люди навчаються робити погане

Я згоден із думкою, що нічого не роблячи, ми навчаємось робити погане.

Думаю, що всіх людей можна поділити на дві категорії. Перші – люди, які працюють і заробляють собі на життя. Зазвичай, вони отримують задоволення від того, що допомагають своїй родині матеріально, можуть купувати все, що забажають. Інші – мріють стати багатими, не докладаючи до цього зусиль. Вони вигадують різні махінації, ідуть на хитрощі, тобто навчаються робити погане.

У художній літературі можна знайти багато прикладів  тому, що людина, яка не займалася корисною справою, ішла на злочин. Пригадаймо сина Крячка з п’єси О.Коломійця «Дикий Ангел»: хлопець зростав егоїстом, не працював, не навчався, пив і гуляв за батьківські кошти. Врешті–решт він опинився в міліції.

І в сучасному житті є чимало людей, які ведуть паразитичний спосіб життя. Дивлюсь на своїх ровесників і дивуюся тому, що, маючи безліч вільного часу, вони тільки й розважаються. І ці розваги іноді закінчуються погано: хтось, не маючи необхідної кількості грошей на випивку та сигарети, починає красти; хтось відстоює п’яну правду кулаками. А фінал у всіх один – лава підсудних.

Отже, саме бездіяльність веде людину шляхом злочину, руйнує її життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.