Нічого не роблячи, люди навчаються робити погане


Я згоден із думкою, що нічого не роблячи, ми навчаємось робити погане.

Думаю, що всіх людей можна поділити на дві категорії. Перші – працюючі громадяни, які заробляють собі на життя та отримують задоволення від того, що допомагають своїй родині матеріально, можуть купувати те, що бажають. Інші – мріють стати багатими, не докладаючи до цього зусиль. Вони вигадують різні махінації, ідуть на хитрощі, тобто навчаються робити погане.

У художній літературі можна знайти багато прикладів  тому, що людина, яка не займалася корисною справою, ішла на злочин. Пригадаймо сина Крячка з п’єси О.Коломійця «Дикий Ангел»: хлопець зростав егоїстом, не працював, не навчався, пив – гуляв за батьківські кошти  і врешті – решт опинився в міліції.

І в сучасному житті є чимало людей, які ведуть паразитичний спосіб життя. Дивлюсь на своїх ровесників і дивуюся тому, що, маючи безліч вільного часу, вони тільки й знають, що розважаються. І ці розваги іноді обертаються погано: хтось, не маючи необхідної кількості грошей на випивку та сигарети, починає красти, хтось відстоює  п’яну правду кулаками. І всі вони закінчують однаково – опиняються на лаві підсудних.

Отже, саме бездіяльність веде людину шляхом злочину, руйнує її життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.