Зміни — найцікавіше в житті


Як на мене, зміни — найцікавіше в житті людини. Адже що може бути краще за втечу від буденності, пізнання чогось нового, від багатства почуттів у душі? По-перше, у кожного із нас є певні обов’язки, які щодня ми має­мо виконувати Вони затягують пас у сіру реальність, де кожний день нічим не відрізняється від іншого.

Щоб не опинитися в замкненому колі буднів, маємо вносити деякі зміни у своє звичайне життя. Це принесе радість та піднесення, додасть сил, надихне на працю, відкриє щось нове. Яскравим прикладом може слугувати новела «Intermezzo» Михайла Коцюбинського, де зображено митця, знесиленого життям: «залізна рука» міста все більше й більше стискала, пригнічувала його. А на природі він зміг відпочити фізично та емоційно, набратися сил, натхнення для праці. По-друге, у сучасному світі дуже багато різноманітних проблем, небезпек і несправедливості. Тож якщо людина хоче якось вплинути на хід подій та змінити щось на краще, вона передусім мусить починати із себе. Кожен має осмислити й усувати свої недоліки, які заважають насолоджуватися життям і приносити радість іншим, має розвивати свій духовний світ. Прикладом можна вважати власне життя. Мені зазвичай дуже цікаво ставити перед собою певну мету, яка передбачає усунення поганої звички або, навпаки, набуття хорошої. Це допомагає розвиватися, досягати успіхів і прикрашати буденність неординарними рішеннями та подіями. Отже, немає нічого цікавішого за зміни в житті людини. Не можна зациклюватися на чомусь одному, марнувати життя, тому  що це не принесе бажаного результату.

Методичний коментар: приклад із власного життя «сухуватий», безсюжетний, у ньому немає конкретної змодельованої ситуації, тож його можуть оцінити лише 1 балом.

One thought on “Зміни — найцікавіше в житті

  1. Замість приклада з власного життя краще використовувати приклад з історії.
    Альтернативний варіант:
    Не можна не згадати великого отамана Івана Мазепу. Він вважав, що козаки мають бути не тільки вправними воїнами, але й вихованими та освіченими людьми. Тому ніколи не шкодував власних грошей на освіту та був меценатом і спонсором. А високі моральні якості молодиків розвивали порядки, що були завезені на Січі. Тобто, змінюючись сама, козацька старшина спонукала до цього й усіх інших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.