Де шанують багатство, там зневажають чесність, вірність, порядність Де шанують багатство, там зневажають чесність, вірність, порядність


Я годен з думкою, що люди, які шанують багатство забувають про вірність, порядність, тому що той, хто опинився під владою грошей, забуває про найкращих друзів, минуле життя й перетворюється на скупу, бездушну, егоїстичну людину. Гроші небезпечна річ, яка може штовхнути на злочин, зраду, довести до божевілля, якщо їх дуже багато або людина не може втрачати їх правильно.

Яскравим прикладом на підтвердження моїх думок є життя головного героя п’єси І.Карпенка – Карого «Хазяїн» Т.Пузиря. Щоб більше заробити й зекономити Терентій Гаврилович  менше платить селянам, погано їх годує, іде на махінацію з вівцями, навіть прагне видати доньку за багатого поміщика, незважаючи на те, що дівчина кохає бідного вчителя.

Сучасне суспільство не позбавлено цього пороку. Саме бажання стати багатшим, жити краще штовхає людей на зраду, злочин. Згадаймо всім відомого махінатора Мавроді, який організував фінансову піраміду, обдуривши значну частину людей. Він забув про сором, порядність, збагатившись за рахунок людей.

Таким чином можна зробити висновок, що там, де панують гроші, немає місця чесності, порядності, сорому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.