Сайт продається

Проект існує та розвивається з 2012-го року. Має багато посилань зі сторонніх сайтів та ніколи не був під санкціями пошукових систем.

Причина продажу: зміна сфери зацікавлень та брак часу на оновлення та модернізацію

Відвідуваність: в середньому 57000 відвідувачів/тиждень.

Читати повністю »

Навчання за кордоном

Чи ти знав, що українці можуть цілком БЕЗКОШТОВНО навчатися в Чехії, Німеччині, Норвегії, Словенії, Фінляндії та дуже ДЕШЕВО у  Ісландії, Франції та Польщі?

Освіта за кордоном – це прекрасний шанс здобути майбутнє, про яке завжди міріяв!

Дізнавайся більше  – http://osvitazakordonom.info/

 

 

Безкоштовна вища освіта в Європі

Для більшості бажаючих, освіта в Європі здається недосяжною метою, в першу чергу, через її вартість. Насправді ж, є безліч способів отримати європейський диплом абсолютно безкоштовно.

Читати повністю »

Усі твори, що виносяться на ЗНО з української літератури 2016. Скачати повністю/читати онлайн

Новий список творів з предмету українська література, що виносяться на ЗНО 2016-го року. Усі тестові завдання будуть побудовані виключно на змісті даних творів. Оскільки до ЗНО 2016 з української літератури залишилось ще багато часу, то у вас є можливість ознайомитися із даними творами повністю. Надіємось, що даний список літератури на ЗНО 2014 стане вам у пригоді. Читати повністю »

Прикметник

Прикметник – це самостійна змінна частина мови, яка вказує на ознаку або властивість предмета, особи, і відповідає на питання який? чий? (у початковій формі). Початкова форма прикметника – називний відмінок однини, чоловічий рід.

Читати повністю »

Буква ґ на клавіатурі

Не використовуєте букву “ґ” бо не знаєте де вона є на клавіатурі? На жаль сучасна розкладка клавіатури має таку ж проблему з цією літерою як і з апострофом – вона не позначена на ній. Хоча літера ґ досить рідко останнім часом вже використовується, але все ж класно, коли людина при листуванні чи написанні текстів її вживає. Для того, щоб поставити літеру “ґ” потрібно…

Читати повністю »

Апостроф на клавіатурі

На жаль чомусь на українські розкладці клавіатури не вистачило місяця для апострофу. Більшість користувачів його ставлять шляхом переключення мови на англійську і використанням ординарних лапок, але це забирає досить багато часу і є неправильно. Отже, розказую як легко поставити апостроф…
Читати повністю »

Графік ЗНО 2015

Дати проведення ЗНО 2015. В цьому році ЗНО з української мови та літератури буде проводитись значно скоріше ніж минулими роками, а саме 24 квітня.

Читати повністю »

Фразеологізми в алфавітному порядку

Фразеологізми у алфавітному порядку. Найвідоміші фразеологізми українською мовою із тлумаченням значенням. Фразеологізм – це словосполучення (речення), яке за значенням дорівнює одному слову. Наприклад, пекти раків – червоніти.

Читати повністю »

Перли з творів ЗНО 2014

перли ЗНО 2014

Цього року, за словами випускників та й самих учителів, тема твору у 2-й сесії була важчою, ніж у 1-й. Звучала ж тема таким чином: «У житті людина може досягати різних висот. Багато хто прагне владарювати, керувати, бути значною й помітною фігурою. А дехто вважає, що й маленька людина може приносити велику користь».

Читати повністю »