Безкоштовна вища освіта в Європі

Для більшості бажаючих, освіта в Європі здається недосяжною метою, в першу чергу, через її вартість. Насправді ж, є безліч способів отримати європейський диплом абсолютно безкоштовно.

Прикметник

Прикметник – це самостійна змінна частина мови, яка вказує на ознаку або властивість предмета, особи, і відповідає на питання який? чий? (у початковій формі). Початкова форма прикметника – називний відмінок однини, чоловічий рід.

Буква ґ на клавіатурі

Не використовуєте букву “ґ” бо не знаєте де вона є на клавіатурі? На жаль сучасна розкладка клавіатури має таку ж проблему з цією літерою як і з апострофом – вона не позначена на ній. Хоча літера ґ досить рідко останнім часом вже використовується, але все ж класно, коли людина при листуванні чи написанні текстів її вживає. Для того, щоб

Continue reading Буква ґ на клавіатурі

Апостроф на клавіатурі

На жаль чомусь на українські розкладці клавіатури не вистачило місяця для апострофу. Більшість користувачів його ставлять шляхом переключення мови на англійську і використанням ординарних лапок, але це забирає досить багато часу і є неправильно. Отже, розказую як легко поставити апостроф…

Графік ЗНО 2015

Дати проведення ЗНО 2015. В цьому році ЗНО з української мови та літератури буде проводитись значно скоріше ніж минулими роками, а саме 24 квітня.

Фразеологізми в алфавітному порядку

Фразеологізми у алфавітному порядку. Найвідоміші фразеологізми українською мовою із тлумаченням значенням. Фразеологізм – це словосполучення (речення), яке за значенням дорівнює одному слову. Наприклад, пекти раків – червоніти.

Перли з творів ЗНО 2014

Цього року, за словами випускників та й самих учителів, тема твору у 2-й сесії була важчою, ніж у 1-й. Звучала ж тема таким чином: «У житті людина може досягати різних висот. Багато хто прагне владарювати, керувати, бути значною й помітною фігурою. А дехто вважає, що й маленька людина може приносити велику користь».

Характеристика образів твору "Кайдашева сім'я"

Цитатна характеристка образів твору Кайдашева сім’я. Характеристика героїв твору. Мотря: «має серце з перцем», «бриклива, як муха у Спасівку», заможна, галаслива, жорстока. «Висока на зріст, рівна станом, але не дуже тонка, з кремезними ногами, з рукавами, позакачуваними по лікті, з чорними косами, вона була ніби намальована на білій стіні. Загоріле рум’яне лице ще виразніше малювалось

Continue reading Характеристика образів твору "Кайдашева сім'я"